Wózki ręczne paletowe (paleciaki) i wózki podnośnikowe są niezbędnymi elementami wyposażenia, ułatwiającymi prace przeładunkowe i transportowe w pomieszczeniach magazynowo-produkcyjnych, w punktach przeładunkowych czy też bezpośrednio na środkach transportu.

Urządzenia takie jak:
- paleciaki,
- wózki paletowe nożycowe,
- wózki podnośnikowe
- w znacznym stopniu mechanizują i usprawniają procesy załadowczo-wyładowcze, a także bywają istotnym elementem ciągów technologicznych.

Często wózki paletowe (paleciaki) są jedynym urządzeniem mechanizującym procesy za- i rozładunku w przedsiębiorstwie. W naszej ofercie znajduje się pełna gama wózków unoszących paletowych o udźwigu od 500 kg do 3500 kg oraz wózków ręcznych podnośnikowych o udźwigu do 1000 kg i maksymalnej wysokości podnoszenia 3350 mm.

Poza ręcznymi wózkami paletowymi i podnośnikowymi w naszej ofercie znajdziecie Państwo także elektyczne wózki paletowe prowadzone oraz wózki podnośnikowe z podnoszeniem elektrycznym jak i wózki podnośnikowe elektryczne prowadzone - czyli zarówno z elektrycznym prowadzeniem jak i podnoszeniem. Większość oferowanych przez nas wózków paletowych i podnośnikowych przystosowana jest do prac zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Szereg stosowanych systemów podnoszenia, bogata gama oprzyrządowania oraz duży nacisk na bezpieczeństwo pracy, połączone z wysoką jakością wykonania są niezaprzeczalnymi atutami naszej oferty, a oferowany sprzęt czynią uniwersalnym i niezawodnym nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

Dojazd do nas